Mēs piedāvājam savus produktus vairumtirgotājiem un ražotājiem

Lūdzu sazinieties ar:

CEO Līvija Letīcija Labanovska

+371- 28336850
birzi@birzi.lv

Tirdzniecība Ķīnā:
Raimonds Jaks
+86 156 1835 4300
raimondsjaks@birzi.lv

Tirdzniecība Norvēģijā:
ETR AGENTUR AS
post@pilgrimsap.no
+47 91818986

VAIRUMTIRDZNIECĪBAS PRODUKTU KATALOGS
 • Svaiga bērzu sula vairumā

  Nodrošinam svaigas bērzu sulas savākšanu un piegādi vairumā pārtikas un kosmētikas ražotājiem bērzu sulu sezonas laikā( Marts, Aprīlis).

  Sulu vācam tikai tiem, kas tekošā gada decembrī ir noslēguši ar mums līgumus, jo sezonas laikā palielināt apjomus bieži vien nav iespējams.

 • BIRZī 10 l kegos

  BIRZĪ dzirkstoša bērzu sula, kurai ir pievienoti upeņu pumpuri, 10 litru kegos. Piemērota restorāniem un ēdinātājiem izbraukuma pasākumos!

 • Bērzu sulas koncentrāts

  Mēs piedāvājam saldētu svaigas bērzu sulas koncentrātu ar cukura līmeni 5-7% BRIX . Šis koncentrāts tiek iegūts caur reversās osmozes filtru, atdalot ūdeni no sulas. Produkts pieejams tikai pēc iepriekšējas rezervācijas, kas veikta pirms sulu sezonas sākšanās

 • Koku sulas vākšanas un apstrādes ekipējums

  Piedāvājam plašu izvēli koku sulu iegūšanas un apstrādes instrumentiem, tehnikai un palīgmateriālus no labākajiem Kanādas sulu apstrādes tehnikas ražotājiem. Sākot no koka sulu tecināšanas, līdz pumpēšanas, filtrēšanas, koncentrāta pagatavošanas un sīrupa vārīšanas iekārtām. Sniedzam arī konsultācijas par jūsu bērzu vai kļavu meža labāku izmantošanu sulu laikā.

Lūdzu sazinies ar mums: