EKSKURSIJAS UN DEGUSTĀCIJAS

Piedāvājam apmeklēt mūsu ražotni un pagrabu, kur tiek izgatavotas un glabātas dzirkstošās bērzu sulas BIRZĪ. Pastāstīsim visu, ko zinām par bērzu sulām (video projekcijas, bildes – materiāli no pavasara sulu tecināšanas), dosim nogaršot bērzu sulas – gan svaigas, gan dažādu garšu dzirkstošās. Tāpat arī būs iespēja nogaršot unikālo bērzu sulas sīrupu, kura iegūšana ir ilgstošs un darbietilpīgs process. Ekskursijas laikā jums būs iespēja apmeklēt pasaulē pirmo sulu koku parku, kur tiek stādīti tikai koki, kuru sulu var lietot pārtikā.  Birzī produkcija ir bioloģiski sertificēta. Visu Birzī produkciju būs iespējams iegādāties līdzi ņemšanai.

PIETEIKT APMEKLĒJUMU

 • Degustācijas grupām no 10-40 cilvēkiem

  Mēs piedāvājam degustācijas grupām no 10-40 cilvēkiem. Runājam latviešu, krievu un angļu valodās. Degustācijām noteikti jāpiesakās iepriekš. Arī individuālu apmeklējumu gadījumā lūdzu pieteikt vizīti iepriekš.

 • Degustāciju maksa un Veikaliņš

  Apmekletēju grupai 10+ cilvēku sastāvā, maksa vienai personai ir 7 EUR + PVN. Ja apmeklētāju grupā ir mazāk, eksursijas cena ir 70 EUR. Bērniem līdz 7 gadu vecumam – bezmaksas. Samaksājot papildus 15 eiro, apmeklētāji var iestādīt eksotisku sulu koku parkā un iedot tam sevis izvelētu vārdu. Ekskursija ietver Birzī produkcijas degustāciju + uzkodas, ražotnes un pasaulē pirmā sulu koku parka apskati.Eksursijas ilgums ir 1-1.5 stundas. 

  Ekskursiju laikā ražotnē darbojas veikaliņš. Visu Birzī produkciju ir iespējams iegādāties līdzi ņemšanai par īpašām ražotāja cenām.

 • Sulu koku parks

  Ekskursijas laikā jums būs iespēja apmeklēt pasaulē pirmo sulu koku parku, kur tiek stādīti tikai koki, kuru sulu var lietot pārtikā.  Iepriekš piesakot, var par 15 eiro iestādīt parkā jaunu eksotiska sulu koku stādu un dot tam vārdu.

 • Mūsu adrese un kontakti

  Dzirkstošo bērzu sulu ražotne "BIRZĪ",

  "Kainaiži" Brantu pagasts, Smiltenes novads 

  57°23’05.3″N 25°42’09.7″E

  Saimniece Līvija Labanovska

  birzi@birzi.lv,

  Tel. 28336850

Ko apskatīt apkārtnē

www.sierarazotne.lv

Siera ražotne Raunā ir vienīgā vieta Baltijā, kur top Zaļais siers ar pašu dārzā audzētu sierāboliņu. Mēs viesus iepazīstināsim ar ražotni un cienāsim ar četriem beramo sieru veidiem – Zaļo sieru, sieru ar baravikām, sieru ar garšaugiem un sieru Ķiplociņš, kā arī veselīgo gī sviestu un pikanto uzkodu – knapsieriņš. Ekskursijas laikā (~1h) būs iespēja uzzināt, kā tiek meistaroti 19 veidu makaroni no īstām olām – ar baravikām, kaņepēm, krāsainie, ar ķiplokiem, ar sierāboliņu u.c.

Brantu muiža

Brantu muižā darbojas skola namamātēm un pirtsskola.

anneslaivas.lv

Annes Laivas ir aktīvās atpūtas inventāra noma Smiltenes pilsētā.

www.amberfarm.lv

Amberfarm jeb Dzintarferma ir ģimenes uzņēmums, kura pamatnodarbošanās ir smiltsērkšķu audzēšana 15 ha platībā, kā arī ogu pārstrāde, tirdzniecība un vairumtirdzniecība. Uzņēmumā audzē ogas un izstrādā tādus produktus kā smiltsērkšķu sula, sīrups, sukādes, marmelāde, ievārījums, želejkonfektes, karameles, eļļa, zefīrs, ko viesiem ir arī iespēja nodegustēt un iegādāties. Saimniecībā tiek uzņemti viesi ekskursijās un meistarklasēs, kurās iepazīstina ar smiltsērkšķu plantācijām un pārstrādes cehu. Ir izveidotas 3 dažādas eksursijas programmas ar dažādām iespējām iepazīt smiltsērkšķi kā unikālu ogu un smiltsērkšķu produkciju. Saziņai tel. +371 20175175, info@amberfarm.lv