EKSKURSIJAS UN DEGUSTĀCIJAS

Piedāvājam apmeklēt mūsu ražotni un pagrabu, kur tiek izgatavotas un glabātas dzirkstošās bērzu sulas BIRZĪ. Pastāstīsim visu, ko zinām par bērzu sulām (video projekcijas, bildes – materiāli no pavasara sulu tecināšanas), dosim nogaršot bērzu sulas – gan svaigas, gan dažādu garšu dzirkstošās. Tāpat arī būs iespēja nogaršot unikālo bērzu sulas sīrupu, kura iegūšana ir ilgstošs un darbietilpīgs process. Ekskursijas laikā jums būs iespēja apmeklēt pasaulē pirmo sulu koku parku, kur tiek stādīti tikai koki, kuru sulu var lietot pārtikā.  Birzī produkcija ir bioloģiski sertificēta. Visu Birzī produkciju būs iespējams iegādāties līdzi ņemšanai.

PIETEIKT APMEKLĒJUMU
 • Degustācijas grupām no 10-40 cilvēkiem

  Mēs piedāvājam degustācijas grupām no 10-40 cilvēkiem. Runājam latviešu, krievu un angļu valodās. Degustācijām noteikti jāpiesakās iepriekš. Arī individuālu apmeklējumu gadījumā lūdzu pieteikt vizīti iepriekš.

 • Degustāciju maksa un Veikaliņš

  Maksa vienai personai ir 6 EUR + PVN. Bērniem līdz 7 gadu vecumam – bezmaksas. Samaksājot papildus 10 eiro, apmeklētāji varēs iestādīt eksotisku sulu koku parkā un iedot tam sevis izvelētu vārdu. Ekskursijas ilgums ir 1-1.5 stundas. 

  Ekskursiju laikā ražotnē darbojas veikaliņš. Visu Birzī produkciju būs iespējams iegādāties līdzi ņemšanai par īpašām ražotāja cenām.

  Visi Birzī produkti ir bioloģiski sertificēti.

 • Sulu koku parks

  Ekskursijas laikā jums būs iespēja apmeklēt pasaulē pirmo sulu koku parku, kur tiek stādīti tikai koki, kuru sulu var lietot pārtikā. 

 • Mūsu adrese un kontakti

  Dzirkstošo bērzu sulu ražotne "BIRZĪ",

  "Kainaiži" Brantu pagasts, Smiltenes novads 

  57°23’05.3″N 25°42’09.7″E

  Saimnieks Ervins Labanovskis

  birzi@birzi.lv,

  Tel. 29199982.

Ko apskatīt apkārtnē

Latvijas ķiploks:

VIss par un ap ķiplokiem- degustācija un eksursija!

www.keveiti.lv

Lauku sēta Ķeveiti – zaļi domājoša saimniecība, kas piedāvā ekskursijas un stāstus par bioloģisku saimniekošanu, par aitām un pieredzēto, sadzīvojot ar četrām aitu šķirnēm un 200-galvīgu bēbē kori, aitu vilnas dzīvi, košu putnu dārzu un karpu copi. Viņi ražo dārzeņu un augļu našķus, cienā ciemiņus ar kūpinātām zivīm, mājas restorānā piedāvā uz ugunskura vārītu jēra gaļas zupu un jēra gaļas plovu. 

Brantu muiža

Brantu muižā darbojas skola namamātēm un pirtsskola.

anneslaivas.lv

Annes Laivas ir aktīvās atpūtas inventāra noma Smiltenes pilsētā.

www.amberfarm.lv

Amberfarm jeb Dzintarferma ir ģimenes uzņēmums, kura pamatnodarbošanās ir smiltsērkšķu audzēšana 15 ha platībā, kā arī ogu pārstrāde, tirdzniecība un vairumtirdzniecība. Uzņēmumā audzē ogas un izstrādā tādus produktus kā smiltsērkšķu sula, sīrups, sukādes, marmelāde, ievārījums, želejkonfektes, karameles, eļļa, zefīrs, ko viesiem ir arī iespēja nodegustēt un iegādāties. Saimniecībā tiek uzņemti viesi ekskursijās un meistarklasēs, kurās iepazīstina ar smiltsērkšķu plantācijām un pārstrādes cehu. Ir izveidotas 3 dažādas eksursijas programmas ar dažādām iespējām iepazīt smiltsērkšķi kā unikālu ogu un smiltsērkšķu produkciju. Saziņai tel. +371 20175175, info@amberfarm.lv