AKCIJAS EKSKURSIJAS

No 1. maija līdz 1. novembrim BIRZĪ ražotne ir atvērta apmeklējumiem un ekskursijām. 

Pastāstīsim visu, ko zinām par bērzu sulām (video projekcijas, bildes – materiāli no pavasara sulu tecināšanas), dosim nogaršot bērzu sulas – gan svaigas, gan dažādu garšu dzirkstošās. Tāpat arī būs iespēja nogaršot unikālo bērzu sulas sīrupu, kura iegūšana ir ilgstošs un darbietilpīgs process un ekskluzīvo bērza balzamu, kura sastāvdaļas 95% nāk tieši no bērza. Ekskursijas laikā piedāvāsim apmeklēt pasaulē pirmo sulu koku parku, kur tiek stādīti tikai tādi koki, kuru sulu var lietot pārtikā. Visu BIRZĪ produkciju būs iespējams iegādāties līdzņemšanai.

Uzrādot akcijas uzlīmi tiek piemērota 1 eiro atlaide ekskursijas maksai. Ekskursijas ar degustāciju piedāvājam grupām sākot no 10 līdz 40 cilvēkiem. Maksa vienai personai 6 eiro + PVN. Ja apmeklētāju skaits ir mazāks par 10 cilvēkiem, tad tiek piemērota minimālā eksursijas maksas - 60 eiro + PVN.

PIETEIKT APMEKLĒJUMU
 • Runājam latviešu, angļu un krievu valodās. Degustācijām noteikti jāpiesakās iepriekš. Arī individuālu apmeklējumu gadījumā, lūgums, pieteikt vizīti iepriekš, zvanot 29199982 vai 28336850.

 • Mūsu adrese un kontakti

  Dzirkstošo bērzu sulu ražotne "BIRZĪ",

  "Kainaiži" Brantu pagasts, Smiltenes novads 

  57°23’05.3″N 25°42’09.7″E

  Saimnieks Ervins Labanovskis

  birzi@birzi.lv,

  Tel. 29199982.

 • Iepriekš rezervējot, arī ir iespēja piedalīties sulu koka parka veidošanā un iestādīt eksotisku sulu koku un dot tam sevis izvēlētu vārdu.