Atgriezšanas politika

Mums ir ļoti svarīgi, lai jūs būtu apmierināts ar savu pasūtījumu! Jebkuru iegādāto preci BIRZĪ interneta veikalā ir iespējams atgriezt 14 dienu laikā kopš pirkuma veikšanas datuma. Preci pieņemam, ja tā nav lietota un ir tās oriģinālajā iepakojumā - tās kvalitāte nav mainījusies, kā arī, ja precei ir defekts, kas nav klienta radīts.

Lai sāktu preces atgriešanu, jums jāsazinās ar mums, rakstot uz birzi@birzi.lv . Ja jūsu preces atgriešana tiks akceptēta, mēs uz jūsu norādīto e-pastu nosūtīsim iepriekš apmaksātu Omniva adrešu karti. Ja preces atgriešanai nebūs iespējams izmantot pakomāta pakalpojumu, vienosimies par kurjera izsaukumu. Kad Jūsu atgrieztā prece tiks saņemta un tās kvalitāte pārbaudīta, Jūs saņemsiet apstiprinājuma e-pastu par summas atgriešanu preces cenas apmērā. Tuvāko dienu laikā Jums tiks atgriezta nauda uz jūsu norādīto konta numuru.


Mēs paturam tiesības nemainīt preci vai neatgriezt naudu, ja precei ir defekti, tā ir iegādāta akciju vai atlaižu periodā, ja prece ir internetveikala dāvanu karte, vai tās nesakritība ar mājas lapā norādīto informatīvo attēlu ir atrunāta produkta aprakstā.

Ja ir radušies kādi jautājumi par atgriešanu - droši sazinieties ar mums rakstot uz e-pastu birzi@birzi.lv vai pa tālruni +371 29199982.