Ābolu sīrupa salātu mērce ar izsmidzinātāju, 150 ml, 2 pudeles

Oktobrī ievācam ābolu ražu. Rudens ābolus -antonovku, pepiņus, mālābolus u.c., kas ir sulīgi un skābensaldi. Nomazgā, sasmalcina, izspiež sulu, ko pēc tam tvaicē, līdz izveidojas koncentrāts, ko var viegli izsmidzināt uz salātiem vai citiem ēdieniem.   Piedāvājumā ietilpst 2 pudeles ar salātu mērci no 100% ābolu sīrupa. Piegāde Rīgas robežās bez papildus maksas

Sulu urbšanas komplekts

Bērzu un kļavu sulu tecināšanas komplekts. Draudzīgāks kokam, efektīvāks sulu ieguvei. Komplektā ietilpst: – plastmasas tapa – 1gab – pārtikas maisi sulu savākšanai 33x62cm – 3gab – metāla turētājs – 1gab – koka tapa urbuma vietas aiztaisīšanai pēc sulu tecināšanas Īsa pamācība: ar 7 mm urbi ieurbiet kokā 3 cm dziļu caurumu. Iztīriet caurumu no skaidām. Tad ar gumijas āmuru iedzeniet plastmasas tapu kokā. Ielieciet maisu metāla riņķī no iekšpuses un aplociet maisam malas tā, lai tās nosedz skārda malas. Tad šo skārda riņķi ar maisu nostipriniet metāla turētājā un uzkariniet uz tapas. Cenā nav iekļauta produkta piegāde.

BIRZĪ dāvanu komplekts

Dāvanu komplekta sastāvā: Svētku BIRZĪ 0,75 l Piparmētru BIRZĪ 0,75 l Dāvanu kaste Piegāde Rīgas robežās bez papildus samaksas.

Karstais BIRZĪ dzēriens

Komplektā ietilpst. BIRZĪ dzirkstošā bērzu sula SVĒTKU 0,75 l Vīgriežu sīrups 0,2 l Kanēļa standziņa Dekoratīva kaste ar sienu Linsēklu un sezama seklu kraukšķi Piegāde maršrutā Rīga – Smiltene bez papildus samaksas. Recepte: Svētku BIRZĪ ielej katlā un pievieno 100 ml vīgriežu sīrupu un kanēļu standziņu. Var pievienot vel arī citrona mizu vai kādu krustnagliņu. Silda līdz dzēriens sakarst un tad lej karstvīnam vai tējai paredzētās glāzēs.

Kļavu sīrups, 2 pudeles ( 100 ml)

No Latvijas kļavām iegūtā sulas tiek tvaicētas līdz tās pārveidojas par sīrupu. Lai iegūtu vienu litru sīrupa vidēji jānotvaicē 50 litri kļavu sulas.

Komplektā piedāvājam 2 pudeles kļavu sīrupu (100 ml)

 

Piegāde Rīgas robežās bez papildus samaksas

Vīgriežu sīrups, 2 pudeles, 0,2l , BIO

Jūlijā, kad rasa jau ir nokritusi, bet saule nav vēl paspējusi izvilkt gaisā ziedu ēteriskās eļļas, mēs saplūcam pilnus grozus vīgriežu ziedus. Šo krāšņo ziedu esence ir noglabāta sīrupā, kuru piedāvājam izmantot kā piedevu dažādu ēdienu pagatavošanā. Pie tējas, pankūkām, saldējumiem un kūkām. Visur, kur iederēsies saldenrūgtā vīgrieze!

 

Piedāvājumā ietilps 2 pudeles vīgriežu sīrups, 0,2 l , BIO

 

Piegāde Rīgas robežās bez papildus maksas

Bērzu sulas sīrups, 2 pudeles, 0,1 l, BIO

Bērzu sulu vairākas dienas lēni tvaicējot iegūst sīrupu. Karsēšanas laikā dabīgais cukurs sulā karamelizējas un sīrups iegūst tumši brūnu krāsu. Bērzu sulas sīrups ir unikāls produkts ar neparastu saldi/skābenu garšu. Izmantojams kā piedeva ēdienam.

Sastāvs: bērzu sulas sīrups. Nesatur konservantus.

Piedāvājumā ietilpst 2 pudeles bērzu sīrupa, o,1 l , BIO

Svaiga kļavu sula 10 litri

Svaiga kļavu sula. 10 litri, bioloģiski sertificeta. Piegāde maršrutā Rīga- Smiltene, bez papildus maksas.

100% abolu sīrups, 2 pudeles, 0,2 l , BIO,

Oktobrī ievācam ābolu ražu. Rudens ābolus -antonovku, pepiņus, mālābolus u.c., kas ir sulīgi un skābensaldi. Nomazgā, sasmalcina, izspiež sulu, ko pēc tam tvaicē, līdz tiek sasniegta sīrupa konsistence. Ābolu sīrupā ir tikai dabīgais ābolu cukurs bez citām piedevām. Ābolu sīrups ideāli piemērots kā piedeva salātiem.

 

Piedāvājumā ietilpst 2 pudeles 100% ābolu sīrupa.

Piegāde Rīgas robežās bez papildus maksas

 

0

Your Cart