Piedāvājam apskatīt savu ražotni arī apmeklētājiem. Smiltenes novada Brantu pagasta "Kainaižos" atrodas mūsu ražošanas telpas ar pagrabu, kur tiek izgatavotas un glabātas dzirkstošās bērzu sulas BIRZĪ. Pastāstīsim visu, ko zinām par bērzu sulām (video projekcijas, bildes - materiāli no pavasara sulu tecināšanas), dosim nogaršot bērzu sulas no svaigām līdz dzirkstošām ar dažādām garšām. Tāpat arī būs iespēja nogaršot unikālo bērzu sulas sīrupu, kura iegūšana ir ilgstošs un ietilpīgs process. Ekskursijas laikā jums būs iespēja apmeklēt pasaulē pirmo sulu koku parku, kur tiek stādīti tikai koki, kuru sulu var lietot pārtikā.  Birzī produkcija ir bioloģiski sertificēta. Visu Birzī produkciju būs iespējams iegādāties līdzi ņemšanai.

Degustācijas piedāvājam grupām no 10 līdz 30 cilvēkiem, iepriekš saskaņojot laiku. Cena vienai personai 5 EUR + pvn (bērniem līdz 7 gadu vecumam bez maksas). Ciemošanās ilgums 1-1,5 h. Degustācijas iespējamas latviešu, krievu, angļu valodās. Arī individuālu vizīšu gadījumos, lūdzam iepriekš sazināties ar saimniekiem.
Uz Jūsu jautājumiem labprāt atbildēs Ervins Labanovskis ([email protected], mob. 29199982).

Dzirkstošo bērzu sulu BIRZĪ ražotne, Brantu pagasts, Smiltenes novads 57°23'05.3"N 25°42'09.7"E

 

Ko apskatīt apkārtnē!

Latvijas ķiploks:

VIss par un ap ķiplokiem- degustācija un eksursija!

Lauku sēta Ķeveiti - zaļi domājoša saimniecība, kas piedāvā ekskursijas un stāstus par bioloģisku saimniekošanu, par aitām un pieredzēto, sadzīvojot ar četrām aitu šķirnēm un 200-galvīgu bēbē kori, aitu vilnas dzīvi, košu putnu dārzu un karpu copi. Viņi ražo dārzeņu un augļu našķus, cienā ciemiņus ar kūpinātām zivīm, mājas restorānā piedāvā uz ugunskura vārītu jēra gaļas zupu un jēra gaļas plovu. www.keveiti.lv

Maizes ceptuve DONAS! Izslavēta maizes ceptuve kur liks jums iemīcīt mīklu un pašam meistares uzraudzībā izcept savu maizes kukuli!

anneslaivas.lv - aktīvās atpūtas inventāra noma Smiltenes pilsētā.