Bērzu sula:

Bērzs ūdeni ņem no zemes dziļākajiem slāņiem, tas ir tīrs, pēc tam savā ceļā sulas bagātinās ar minerālvielām un ogļhidrātiem. Strukturētais ūdens, kas atrodas sulā, organismā  neuzturas, tas  izskalo no organisma visu lieko, toksīnus, ir urīndzenošs, sekmē organisma atjaunošanos un regulē svaru, uzlabo imunitāti, apgādā ķermeņa šūnas ar organiskajām skābēm, uzlabo vielmaiņu, tīra nieres, izskalo sāļu nogulsnējumus no kaulu locītavām, attīra asinis no liekajām vielām un veic vēl daudz organismam labvēlīgas un arī dziednieciskas funkcijas. Tā pat var kalpot par profilakses līdzekli pret vēzi.

Sula satur olbaltumvielas, aminoskābes, virkni vērtīgu minerālvielu, kā arī elektrolītus un organismam nepieciešamos enzīmus. Sulas sastāvā ir arī saponīns, kas spēj efektīvi mazināt paaugstinātu holesterīna līmeni asinīs, kā arī tam ir pretiekaisuma iedarbība. >>

Par BIRZĪ:

Labanovsku ģimenē jau sen dzer bērzu sulas. Garšīgas ir svaigas, taču, lai tās saglabātu ilgstoši atspirdzinošas un vērtīgas, daudzu gadu laikā ir izstrādātas jaunas receptes. Atsakoties no tradicionālajām garšvielām, dzērienam pievienoja piparmētras, kas sulu padarīja atspirdzinošu, ilgstoši svaigu ar patīkamu aromātu.
Pats dzēriena tapšanas process sākas pavasarī, kolīdz zeme ir atkususi un bērzos sāk cirkulēt sulas. Trīs nedēļu laikā savāktās sulas no ekoloģiski sertificētiem bērziem pilda pudelēs, pievieno dabīgas piedevas, un fermentācijas rezultātā rodas dzirkstošās bērzu sulas - BIRZĪ. Tās šūmējas, piedevas nepārmāc sulas garšas īpašības, bet gan piešķir tai patīkamu noti.
BIRZĪ ir lielisks slāpju remdētājs, ideāli piemērots svētkos kā bezalkoholisks šampanietis, patīkama sastāvdaļa atspirdzinošos kokteiļos.
Nosaukums BIRZĪ dots tāpēc, ka tas mums asociējas ar latvisko tradīciju, ar svaigumu un veselību, ko saņemsit, dzerot mūsu sulas.

Kur iegādāties?!

Mazumtirdzniecība:

Veikalos: Rimi klēts, Prizma, SKY, Stockman, Idille, Solo (Cēsis), ELVI (Sigulda, Mārupe, Ķekava un Ādaži), Rija, Spirits and wine, Maxima (Saimas galds), Lidosta Rīga - tax free veikalā, Valmiermuižas alus veikalos, Lāču maizes veikalos un dāvanu veikalā Zemenītes sniegā.

Restorānos: 36 līnija (Jūrmala), Rocketbean cafe, Beabasil (Jugla), Aparjods (Sigulda),  Zoste „Berga bazārā”, Neiburgs.

Vairumtirdzniecība:

+371-29199982
birzi@birzi.lv

BIRZĪ produkti:

Piparmētru BIRZĪ

Piparmētru BIRZĪ

Viegli fermentēta, dzirkstoša bērzu sula ar piparmētras lapiņu. Piparmētra dzērienam piešķir patīkamu svaiguma garšu, padarot to ļoti atspirdzinošu.

Sastāvs: bērzu sula, piparmētras lapa, cukurs. Nesatur konservantus.

Svētku BIRZĪ

Svētku BIRZĪ

Viegli fermentēta, dzirkstoša bērzu sula, kuras sastāvā ir karkadē tēja (sarkanais hibisks) un krustnagliņa. Karkadē tēja ideāli sader kopā ar bērzu sulas raksturīgo garšu, savukārt krustnagliņa dzērienam piešķir īpašu svētku noskaņu.

Sastāvs: bērzu sula, karkadē tēja, krustnagliņa, cukurs. Nesatur konservantus.

Upeņu BIRZĪ

Upeņu BIRZĪ

Viegli fermentēta, dzirkstoša bērzu sula, kurai ir pievienoti upeņu pumpuri. Tie padara sulu aromātisku, piešķir maigu, patīkamu pavasarīgu garšu.

Sastāvs: bērzu sula, upeņu pumpuri, cukurs. Nesatur konservantus.

Citronu BIRZĪ

Citronu BIRZĪ

Viegli fermentēta, dzirkstoša bērzu sula ar citrona miziņu, kas padara dzērienu aromātisku un atspirdzinošu.

Sastāvs: bērzu sula, citrona miziņa, cukurs. Nesatur konservantus. Bioloģiski sertificēta.

Apelsīnu BIRZĪ

Apelsīnu BIRZĪ

Viegli fermentēta, dzirkstoša bērzu sula, kurai pievienota apelsīna miziņa un sula. Dzērienam ir patīkams aromāts un garša.

Sastāvs: bērzu sula, apelsīna miziņa un sula, cukurs. Nesatur konservantus. Bioloģiski sertificēta.

 Dāvanu kaste

Dāvanu kaste!

Dekoratīva dāvanu kaste - "BIRZI rāmī"! Pēc klientu vēlmēm var kastē ievietot divas vienādas vai dažādas garšas BIRZĪ!

BIRZĪ receptes:

receptes

BIRZĪ foto:

sula4

Kontakti:

SIA "Kainaiži"
Brīvības gatve 386 k-3 - 37, Rīga, LV-1024
Reģ.nr. LV40103520283, pvd nr. 052773
a/s Swedbanka, LV45HABA0551032889094

Ervins Labanovskis

+371-29199982
birzi@birzi.lv

 

Seko BIRZĪ:

YouTube Facebook Twitter