Bērzu sula:

Bērzs ūdeni ņem no zemes dziļākajiem slāņiem, tas ir tīrs, pēc tam savā ceļā sulas bagātinās ar minerālvielām un ogļhidrātiem. Sula, atšķirībā no ūdens, organismā ilgi neuzturas, tā izskalo no organisma visu lieko, toksīnus, tā ir urīndzenoša, sekmē organisma atjaunošanos un regulē svaru, uzlabo imunitāti, apgādā ķermeņa šūnas ar organiskajām skābēm, uzlabo vielmaiņu, tīra nieres, izskalo sāļu nogulsnējumus no kaulu locītavām, attīra asinis no liekajām vielām un veic vēl daudz organismam labvēlīgas un arī dziednieciskas funkcijas.

Sula satur olbaltumvielas, aminoskābes, virkni vērtīgu minerālvielu, kā arī elektrolītus un organismam nepieciešamos enzīmus. Sulas sastāvā ir arī saponīns, kas spēj efektīvi mazināt paaugstinātu holesterīna līmeni asinīs, kā arī tam ir pretiekaisuma iedarbība. >>

Par BIRZĪ:

Labanovsku ģimenē jau sen dzer bērzu sulas. Garšīgas ir svaigas, taču, lai tās saglabātu ilgstoši atspirdzinošas un vērtīgas, daudzu gadu laikā ir izstrādātas jaunas receptes. Atsakoties no tradicionālajām garšvielām, dzērienam pievienoja piparmētras, kas sulu padarīja atspirdzinošu, ilgstoši svaigu ar patīkamu aromātu.
Pats dzēriena tapšanas process sākas pavasarī, kolīdz zeme ir atkususi un bērzos sāk cirkulēt sulas. Trīs nedēļu laikā savāktās sulas no ekoloģiski sertificētiem bērziem pilda pudelēs, pievieno dabīgas piedevas, un fermentācijas rezultātā rodas dzirkstošās bērzu sulas - BIRZĪ. Tās šūmējas, piedevas nepārmāc sulas garšas īpašības, bet gan piešķir tai patīkamu noti.
BIRZĪ ir lielisks slāpju remdētājs, ideāli piemērots svētkos kā bezalkoholisks šampanietis, patīkama sastāvdaļa atspirdzinošos kokteiļos.
Nosaukums BIRZĪ dots tāpēc, ka tas mums asociējas ar latvisko tradīciju, ar svaigumu un veselību, ko saņemsit, dzerot mūsu sulas.

Kur iegādāties?!

Mazumtirdzniecība:

Veikalos: Rimi klēts, SKY, Stockmann, Idille, Solo (Cēsis), Rija, Valmiermuižas alus veikalos, Veikals Mūsmājas (Rīga Plaza), Lāču maizes veikalos. Zaļā govs, Dabasdobe.lv, Elkor, Latvijas ķiploks (Rauna), Ķimene (Cēsis).

Restorānos: Aparjods (Sigulda), Neiburgs, Ansamblis, Jūlijs pumpurs, Aprika (Rīga), Robert books (Rīga), Mūza ( Bauska), Miezis un kompānija (Liepāja), Wonderfood (Pāvilosta), 14 horses (Vilnius), Rappne (Stockholm)

Vairumtirdzniecība:

+371-29199982
[email protected]

BIRZĪ produkti:

Piparmētru BIRZĪ

Piparmētru BIRZĪ

Viegli fermentēta, dzirkstoša bērzu sula ar piparmētras lapiņu. Piparmētra dzērienam piešķir patīkamu svaiguma garšu, padarot to ļoti atspirdzinošu.

Sastāvs: bērzu sula, piparmētras lapa, cukurs. Nesatur konservantus.

Svētku BIRZĪ

Svētku BIRZĪ

Viegli fermentēta, dzirkstoša bērzu sula, kuras sastāvā ir karkadē tēja (sarkanais hibisks) un krustnagliņa. Karkadē tēja ideāli sader kopā ar bērzu sulas raksturīgo garšu, savukārt krustnagliņa dzērienam piešķir īpašu svētku noskaņu.

Sastāvs: bērzu sula, karkadē tēja, krustnagliņa, cukurs. Nesatur konservantus.

upene

Upeņu BIRZĪ

Viegli fermentēta, dzirkstoša bērzu sula, kurai ir pievienoti upeņu pumpuri. Tie padara sulu aromātisku, piešķir maigu, patīkamu pavasarīgu garšu.

Sastāvs: bērzu sula, upeņu pumpuri, cukurs. Nesatur konservantus.

Citronu BIRZĪCitronu BIRZĪ

Viegli fermentēta, dzirkstoša bērzu sula ar citrona miziņu, kas padara dzērienu aromātisku un atspirdzinošu.

Sastāvs: bērzu sula, citrona miziņa, cukurs. Nesatur konservantus. Bioloģiski sertificēta.

saldais

Saldais BIRZĪ

Viegli fermentēta, dzirkstoša bērzu sula, kurai ir pievienots dabīgais saldinātājs – stēvija. Dzērienam ir patīkam saldena un atspirdzinoša garša.

Sastāvs: bērzu sula, stēvija. Nesatur konservantus.

sirups

Bērzu sulas sīrups

Bērzu sulu vairākas dienas lēni tvaicējot iegūst sīrupu. Karsēšanas laikā dabīgais cukurs sulā karamelizējas un sīrups iegūst tumši brūnu krāsu. Bērzu sulas sīrups ir unikāls produkts ar neparastu saldi/skābenu garšu. Izmantojams kā piedeva ēdienam.

Sastāvs: bērzu sulas sīrups. Nesatur konservantus.

100% ābolu sīrups!

Oktobrī ievācam ābolu ražu. Rudens ābolus -antonovku, pepiņus, mālābolus u.c., kas ir sulīgi un skābensaldi. Nomazgā, sasmalcina, izspiež sulu, ko pēc tam tvaicē, līdz tiek sasniegta sīrupa konsistence. Ābolu sīrupā ir tikai dabīgais ābolu cukurs bez citām piedevām. Ābolu sīrups ideāli piemērots kā piedeva salātiem.

Vīgriežu sīrups!

Jūlijā, kad rasa jau ir nokritusi, bet saule nav vēl paspējusi izvilkt gaisā ziedu ēteriskās eļļas, mēs saplūcam pilnus grozus vīgriežu ziedus. Šo krāšņo ziedu esence ir noglabāta sīrupā, kuru piedāvājam izmantot kā piedevu dažādu ēdienu pagatavošanā. Pie tējas, pankūkām, saldējumiem un kūkām. Visur, kur iederēsies saldenrūgtā vīgrieze!

Svaiga sula pudelēs

Svaiga berzu un kļavu sula sezonas laikā.

Koku sulu tecēšanas laikā piedāvājam svaigas kļavu un bērzu sulas 1,5 litru un litra pudelēs.

Sulas jāglabā ledusskapja temperatūrā un derīguma termiņš ir 14 dienas bērzu sulai, bet kļavu sulai 10 dienas.

 

Svaiga bērzu sula vairumā

 

Svaiga bērzu sula vairumā

Nodrošinam svaigas bērzu sulas savākšanu un piegādi vairumā pārtikas un kosmētikas ražotājiem bērzu sulu sezonas laikā( Marts, Aprīlis).

Sulu vācam tikai tiem, kas tekošā gada decembrī ir noslēguši ar mums līgumus, jo sezonas laikā palielināt apjomus bieži vien nav iespējams.

 

 

BIRZĪ balzāms

Dzēriens sastāv no dažādiem bērzu sulas produktiem- bērzu sulas destilāta, bērzu sulas sīrupa un svaigas bērzu sulas, kā arī no dabā atrodamām augu valsts piedevām, kas tiek turētas stingrā noslēpumā. BIRZĪ balzams ir ekskluzīvs dzēriens, kas tiek ražots vienu reizi gadā un nelielos apjomos- tikai 1000 pudeles. Katrai pudelei piešķirts savs kārtas numurs. BIRZĪ balzamu var dzert vienu pašu vai izmantot kokteiļos.

 

kegi

 

BIRZĪ 10 litru kegos!

BIRZĪ dzirkstoša bērzu sula, kurai ir pievienoti upeņu pumpuri, 10 litru kegos. Piemērota restorāniem un ēdinātājiem izbraukuma pasākumos!

Dāvanu kaste

 

Dāvanu kaste!

Dekoratīva dāvanu kaste - "BIRZI rāmī"! Pēc klientu vēlmēm var kastē ievietot divas vienādas vai dažādas garšas BIRZĪ!

 

Bērzu sulas koncentrāts

Piedāvājam saldētu berzu sulas koncentrātu ar 5-7 % BRIX cukura līmeni. Šādu koncentrātu iegūst no svaigām sulām nofiltrējot nost ūdeni. Produkts pieejams tikai pēc iepriekšējas rezervācijas pirms bērzu sulas sezonas.

 

Koku sulas vākšanas un apstrādes ekipējums

Piedāvājam plašu izvēli koku sulu iegūšanas un apstrādes instrumentiem, tehnikai un palīgmateriālus no labākajiem Kanādas sulu apstrādes tehnikas ražotājiem. Sākot no koka sulu tecināšanas, līdz pumpēšanas, filtrēšanas, koncentrāta pagatavošanas un sīrupa vārīšanas iekārtām. Sniedzam arī konsultācijas par jūsu bērzu vai kļavu meža labāku izmantošanu sulu laikā.

BIRZĪ receptes:

receptes

BIRZĪ foto:

sula4

Kontakti:

SIA "Kainaiži"
Smiltenes novads, Brantu pagasts, Kainaiži. LV- 4708
Reģ.nr. LV40103520283, pvd nr. 052773
a/s Swedbanka, LV45HABA0551032889094

Ervins Labanovskis

+371-29199982
[email protected]

Seko BIRZĪ:

YouTube Facebook Twitter Instagram